понеділок, 22 лютого 2016 р.

Повторення- мати навчання: навчання грамоти - 1 клас!


 Рано чи пізно будь-яка нормальна батько дитини-дошкільника замислюється над питаннями навчання читання свого чада. І на сьогодні різних методик з навчання читанню досить багато, починаючи від звичайного букваря і закінчуючи методиками Зайцева і Глена Домана. І перш ніж вибрати для своєї дитини будь-яку методику, слід чесно відповісти собі на питання: а які мотиви керують вашим бажанням навчити дитину-дошкільника читання?   Для навчання читання можна скористатися і комп'ютерними іграми. Головне - правильно вибрати.
І наостанок декілька правил для успішного навчання читання.
   Підтримуйте інтерес дитини до занять , використовуючи доброзичливу обстановку, різноманітні ігри та посібники.
 Важлива не стільки тривалість заняття, скільки частота. У навчанні читання треба бути послідовним.
 Навчання читання вимагає від дитини розумового напруження, тому після занять обов'язково грайте з дитиною в рухливі ігри, давайте дитині розрядку після занять.
 Якщо дитина не хоче займатися, це говорить про те, що можливості дитини не встигають за вимогами дорослого.  Подумайте, що зроблено не так, і поверніться на попередній етап. 
 Будьте терплячі і ніколи не починайте заняття, якщо у вас чи у вашої дитини поганий настрій.
 Не порівнюйте свою дитину з іншими дітьми. Темпи навчання у всіх свої і можливо таланти вашої дитини лежать в іншій області.
 Так, і якщо дитина навчився читати сам, це не позбавляє батьків від обов'язку читати йому вголос. Психологи рекомендують батькам читати дітям книжки вголос аж до 14 років для повноцінного емоційного розвитку дитини.

Немає коментарів:

Дописати коментар