пʼятниця, 27 грудня 2013 р.

Ура! Канікули!


Дочекалася дітвора зимових канікул!!! 

Ось і настали довгоочікувані зимові канікули. Тепер можна досхочу побігати на вулиці. Взимку є чим зайнятися. Можна кататися на ковзанах, на лижах, на санках, грати в хокей.
Як здорово, коли прокидаєшся, а за вікном світить сонце мільйонами діамантів і переливається сніг. Зараз головне поснідати і бігти кататися в парк на лижах. Яка краса кругом, а як добре ковзають лижі! Здорово, що зараз канікули і не потрібно сидіти в школі за партою, а можна побути на свіжому повітрі.
На зимових канікулах можна підготуватися до Нового року: вирізати сніжинки, склеїти гірлянди, прикрасити будинок і ялинку. Потрібно не забути і про подарунки своїм батькам.
На вихідних можна попросити батьків з'їздити всім разом за місто, щоб покататися на лижах. Як здорово провести цілий день всім разом.
На зимових канікулах багато справ. Необхідно з'їздити в гості до бабусі і дідуся, вони так скучили. Приїжджаєш в гості, на столі пишні і рум'яні пиріжки, які приготувала улюблена бабуся.
Так, на зимових канікулах ніколи відпочивати, дуже багато справ. Потрібно встигнути і сніговика зліпити, і покататися на санках, на лижах, на ковзанах, і в гості з'їздити до любимих родичів і друзів.

Канікули для учнів 1-11 класів з 28 грудня по 12 січня! 

Немає коментарів:

Дописати коментар