субота, 27 грудня 2014 р.

УРА! ЗИМОВІ КАНІКУЛИ!!!


Розпочалися зимові канікули! 

Нагадую, що у школярів зимові канікули триватимуть аж до 12 січня. Тож, шановні батьки,не полінуйтеся і нагадайте дітям основні правила безпечної поведінки.


На що насамперед слід звернути увагу хлопчиків і дівчаток під час профілактичної 
операції «Канікули».
Зустріч новорічного свята багато дітей і дорослих не можуть уявити без феєрверків. Але щорічна статистика свідчить, що піротехнічні шоу дають не тільки естетичне задоволення, а й спричиняють фізичні страждання. Причина — неправильне застосування. Щоб уникнути неприємностей та непорозумінь варто заздалегідь попередити дітей про можливу загрозу та навчити елементарних правил безпеки. У жодному разі не можна дозволяти неповнолітнім запускати феєрверки без нагляду дорослих.

Залишаючи дітей одних удома, нагадайте їм, що ножі, ножиці, голки не лише потрібні у побуті речі, а й можлива небезпека, якщо із ними поводитися легковажно. Це ж стосується газової плити та електронагрівальних приладів. Декілька разів наголосіть дітям, аби вони не впускали до квартири сторонніх, а ще краще — узагалі забороніть відчиняти двері, якщо вас немає поруч.

Ніколи не зайвим буде повторити для дітей «урок» безпечної поведінки на вулиці. Найперше, накладіть заборону на розмови з незнайомцями, поясніть, що від чужих дорослих у жодному разі не можна приймати солодощі, гроші, тощо, чи кудись із ними йти.

Взимку світловий день надзвичайно короткий, тож подбайте, щоб на одежі малюка була якась яскрава деталь чи світловідбиваючий елемент. Це зробить дитину помітною на дорозі в темний час доби. І пам’ятайте, найкраще навчання правилам безпечної поведінки – це ваш власний приклад.

Водіям транспортних засобів теж необхідно бути надзвичайно уважними у цю пору. Часто поведінка дітей на дорозі є непередбачуваною. Тож кермувальникам варто пильно стежити за дорогою, особливо на перехрестях, поблизу пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку дітей.
Зробіть вашій дитині канікули- незабутніми!

Немає коментарів:

Дописати коментар