субота, 18 квітня 2015 р.

Трудовий десант!

Весна – прекрасна пора року, коли після холодів оживає природа , а люди на своїх подвір’ях прибирають сміття, яке заважає і псує настрій. Справді дбайливими господарями можна назвати небайдужих батьків, які організували генеральне прибирання території школи.Разом зі своїми дітьми насаджували квіти.Із посмішками та завзяттям працювали пліч-о-пліч всі. Цей “трудовий десант” ще більше згуртував батьків та колектив 4 класу і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все.


Виноситься подяка учням 4 класу : Миронову Марку, Савочці Даші, Безверхій Ксенії, Голосієнко Поліні, Паніній Надії та її сестричці Ніночці ( учениці 1-Б класу), Романовській Каті, Прохорову Колі, Небабі Анні та батькам Романовській Тетяні Олександрівні ( її донечці Саші ), Миронову Анатолію Анатолійовичу!

А також звертаємося з великим проханням до мешканців мікрорайону вулиці Леніна, а особливо до жителів, які мешкають біля школи: не викидайте сміття на територію школи, не вигулюйте собак, бо ваші діти займаються тут фізичною культурою та проводять урочисті заходи.

Немає коментарів:

Дописати коментар