понеділок, 26 серпня 2013 р.

Веселе дитинство!

Коли дитина  йде в школу не складно уявити хвилювання батьків. І, звичайно ж, головне завдання для них, нічого не забути купити.
Надаю список необхідних речей для 3 класу.
Шкільна форма(дивитися вимоги до шкільної форми). Одяг повинен бути з натуральних тканин, зручним, підходити за розміром.
* Змінне взуття ( на зиму). Мішок для змінного взуття.
* Спортивна форма. Спортивне взуття (кеди, кросівки). Сумка(мішок) для спортивної форми.
* Ранець. Спинка ранця має бути твердою. Він не повинен важити більше 500 грам. Рекомендовано, щоб колір ранця був яскравим, а по краях були світловідбиваючі елементи.
* Ручки сині кулькові, 2 шт. У ручок мають бути прогумовані вставки в тому місці, де притискаються пальці, дитині повинно бути зручно тримати її в руці. Тригранні ручки або спеціальні насадки на ручку допоможуть першокласнику тримати її правильно. 
*Зошити ( І семестр)по 12 аркушів, в клітинку і у вузьку лінійку з додатковою лінією ( коса лінія)  - по 10 штук. Папір має бути досить щільний, не блискучий і з добре видимим розлініюванням.
Тека для зошитів.
* Обгортки для зошитів та книжок. Як правило, для книжок вони продаються у наборах для кожного конкретного класу, можна свої.
Олівці прості, м’які(М), 2 шт. Олівці кольорові на 12 кольорів, тригранні, 1 набір. Вони мають бути хорошої якості, яскравими, не кришитися і не ламатися в процесі роботи.
Гумка м’яка, 2 шт.  Точило для олівців, 2 шт.
Пенал, 1 шт.
Пластилін. Краще купити пластилін з натуральних компонентів, він безпечний і піддатливий для ліплення.
* Дощечка для ліплення з ножиками, 1 набір.
* Фарби акварельні, 1 набір.
* Фарби гуашеві, 1 набір.
* Альбом для малювання на 24 с, 2 шт.
* Стакан непроливайка 1шт.
* Палітра 1шт.
* Ножиці із закругленими кінцями.
* Клей ПВА в тюбику(бажано з наконечником-дозатором).
* Набір кольорового паперу (формат А4).
* Набір кольорового картону (формат А4).
* Набір пензликів для малювання(білячі або колонкові). 
* Папка для праці формату А4 - 1шт.
Підручниками забезпечить школа. Зошити з друкованою основою закупили Ось  і все. Однак, як правило, турботливі батьки обов'язково купують щось зайве. Тому, коли захочете перестаратися, згадайте про те, що ручки з п'ятьма стержнями, музичні пенали, папки з «секретними кодами» та інші канцелярські «навороти» учневі  не потрібні! 
ДО ЗУСТРІЧІ!!! ГАЛИНА ГРИГОРІВНА!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар